Log ind Registrer

Vare Detaljer

LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner 0
LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner 1
LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner 2
LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner 3
LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner 4
LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner 5

LC/SC/FC/ST One Touch Værktøj til Rengøring 1,25 mm og er 2,5 mm Cleaning Pen 800 Rengøring Fiber Optic-Cleaner

kr110.30 kr55.18

Tags: ren x, FIBER, fiber optic, fiberoptiske værktøj, fiber splicer, mænd optik, stlink, hp pen stylus, aua fiber cleaver, d-link.

Antal

SKU: w11771

Drift

Denne drift er meget enkel at bruge, og du kan fortsætte med at få høj kvalitet rengøring resultater; Kan rense ende ansigt på 800 eller flere optiske fibre; Materiale: antistatisk harpiks; Renlighed er 95% eller højere; Vand og olie renseeffekten er bedre end traditionelle vatpinde; Fås i 2,5 mm (SC / FC / ST vaskbar) og 1,25 mm (LC / vaskbart MU) størrelser; Let at bruge, bære og lancere; Efter rengøring er afsluttet, vil en "klik" - lyd vil blive udstedt;



  • Kompatibel: TP-link
  • Stik Type: Hybrid
  • Fiber Type: Single Mode
  • Item Længde: 1m
  • Størrelse: 20cm x 20cm x 20cm
  • Model-Nummer: fiber renere
  • Mærke: Joinwit
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)

Glamyrnipodonog

2021-01-11

Everything is fine

El Mueco

2021-02-07

Delivery to Kiev 19 days. In the work has not yet tried

Iskandars

2020-11-18

+++

Koko Koks

2021-01-11

Everything is fine